ازجمله عواملی که ایجاد مراکز نوآوری را به یک نیاز تبدیل کرده است، به وجود آمدن تغییرات سریع در فناوری‌های روز دنیا و مسائل اجتماعی جامعه امروز است. مراکز نوآوری با همان ایده جذب خلاقیت‌ها و نوآوری‌های افراد ایجادشده‌اند و به دنبال عرضه یک محصول به بازار هستند، البته محصولی که بر مبنای دانش و پژوهش ساخته شده باشد. آن‌ها با تأمین بودجه فعالیت خود از شرکت‌هایی که به آن‌ها وابسته‌اند و یا شرکت‌هایی که طرح‌ها را به آن‌ها می‌فروشند به حیات خود ادامه می‌دهند، البته سهمی از بودجه در نظام حاکم هر حکومت هم دارند.
طبق تعریف صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، مرکز نوآوری، “مرکزی است متشکل از یک یا چند تیم نوآور که با همکاری مراکز تحقیقاتی و شرکت‌های متقاضی محصولات جدید در یک حوزه تخصصی در چارچوب برنامه‌ای بلندمدت با هم همکاری می‌کنند”.

دانشگاه جامع علمی کاربردی “فام” به عنوان اولین مرکز نوآوری بیوتکنولوژی آزمایشگاهی دارای مجوز رسمی، برای اجرای پروژه ها و طرح های تخصصی موجود در مرکز، از دانشجویان پویا و خلاق در رشته های مرتبط با علوم آزمایشگاهی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان همکار طرح دعوت به همکاری می نماید.

علاقمندان به همکاری لطفا رزومه ی تحصیلی و شغلی خود را به شماره ی زیر واتس اپ نمایید:

۰۹۱۲۰۷۶۰۳۸۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *