با توجه به تداوم شیوع ویروس کورونا و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، آزمون های متمرکز پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ به صورت غیر حضوری (بر خط) مطابق برنامه ی زمانبندی قبلی (۱۳ لغایت ۲۲ تیرماه) برگزار می شود.

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، مطابق با بخشنامه ستاد محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی، آزمون های متمرکز نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مطابق برنامه زمانبندی قبلی (۱۳ لغایت ۲۲ تیرماه) به صورت غیرحضوری و درسامانه آزمون متمرکز فقط به نشانی https://examuast.ir و یا https://exam-uast.ir برگزار می گردد.

به منظور بررسی ورود، کنترل دروس آزمون متمرکز و آشنایی دانشجویان، مانور اجباری این آزمون از روز یکشنبه (۶ تیرماه ۱۴۰۰) آغاز و راس ساعت ۲۴ روز چهارشنبه  مورخ ۹ تیرماه ۱۴۰۰ پایان خواهد پذیرفت.

لذا کلیه دانشجویانی که در نیمسال جاری دروس آزمون متمرکز دارند باید حتما در این مانور اجباری شرکت نموده و پس از ورود به سامانه آزمون متمرکز، موارد زیر را بررسی نمایند :

* ایجاد رمز عبور در سامانه توسط دانشجو

* بررسی و تایید مشخصات فردی دانشجو

* بررسی و تایید مشخصات دروس آزمون متمرکز دانشجو

* آشنایی با نحوه برگزاری آزمون از طریق راهنمای موجود در سامانه

* شبیه سازی آزمون (پاسخگویی به سوالات نظرسنجی توسط دانشجو)

توجه:

در صورت عدم شرکت دانشجو در مانور اجباری (در بازه تعیین شده ۶ لغایت ۹ تیرماه ۱۴۰۰) برای دانشجو غیبت در آزمون ثبت و دانشجویان دارای غیبت در مانور اجباری، اجازه شرکت در آزمون دروس متمرکز را نخواهند داشت و مسئولیت مشکلات ناشی از این امر بر عهده شخص دانشجو می باشد.

دانشجویان در صورت بروز هرگونه مشکل لازم است مراتب را به مرکز آموزشی مربوط اعلام نمایند.

 

نشانی سایت آزمون متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی :
https://examuast.ir

https://exam-uast.ir

دانشجویان محترم لطفا دستورالعمل برگزاری آزمون متمرکز پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰را از اینجا دانلود کنید:

دستورالعمل برگزاری آزمون متمرکز نیمسال دوم ۹۹-۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *